ClonEYE Zekasıyla IT Sistemlerinizi İzleyin, Verimli Yönetin

img

Son bir yıldır tüm dünyada insanların hayatlarını, işletmelerin de iş süreçlerini yoğun etkileyen pandemi, çalışma platformlarını toplu bir dijital göçe mecbur ediyor. Sorunsuz bir dijital dönüşüm için Yönetilen Hizmetler işletmelerin yardımına koşuyor. Yönetilen proaktif izleme hizmetleri için geliştirdiğimiz ClonEYE çözümümüz sayesinde firmalar işletim maliyetlerini azaltırken, SLA’ları da yüksek oranda gerçekleştiriyor.

Yapay zekâ ile desteklenen bir proaktif izleme ve yönetme platformu olan ClonEYE, işletmelerin IT sistemlerini uçtan uca 7/24 izleyip, anlamlandırıp önceliklendiriyor. Böylelikle sistem sürekliliğinden, uygulama performans yönetimine dek şirketlere kesintisiz ve proaktif bir yönetim sağlıyor.

Ayrıca, üzerinde anlaşılan eskalasyon yapısına uygun olarak da firmalardaki ilgili birim ya da kişilere bildirim gönderir ya da gereken işlemi kendisi otomatik yapıyor. Böylelikle, dijital süreç ve işlem yoğunluğunun ani ve devam eden yükselişi karşısında IT departmanları ve yöneticileri de işlerine daha fazla odaklanıp, daha katma değeri yüksek değer ve fayda yaratma olanağına kavuşuyor.

Sistemlerinizi ClonEYE ile İzlemenin Avantajları

1.   "Yönetilen Proaktif İzleme Hizmeti"

ClonEYE, 7/24 izleme ve destek ürünü olması ile altyapısal olarak da pek çok açık kaynak kodlu ürünlerin entegre edilmesi ve Clonera MIS ekibin geliştirdiği yazılımlar sayesinde konsolide çalışıyor.

Bir başka deyişle çözüm, ClonEYE kesintisiz hizmet sağlayan bir ürün olmasının yanı sıra ciddi bir yazılım desteğiyle tasarlanmış bulunuyor. Tüm bu sebeplerle ClonEYE için sadece bir izleme çözümü demek yerine "Yönetilen Proaktif İzleme Hizmeti" demek çok daha uygun oluyor.

2.    Ödünsüz Performans

Entegre iş sürekliliği çözümleri sunan Clonera tarafından geliştirilen ClonEYE Yönetilen Proaktif İzleme Hizmetiyle şirketler, binlerce sensörden, milyonlarca verinin alındığı, Büyük Veri (Big Data), Makine Öğrenimi (ML-Machine Learning) ve Yapay Zekâ (AI – Artificial Intelligence) teknolojileri ile donatılmış IoT platformu kullanıyor.  Yapay zekâ destekli ClonEYE, performanstan ödün vermeden, %100 erişilebilir, otomasyonun kullanıldığı adaptif yönetilen bir IT yapısı sunuyor.  

3.    7/24 Anlık İzleme ve Hata Bildirimi

IT Sistemlerinin kesintisiz izlenmesi ve acil bir duruma göre bildirimlerin ilgili kişilere gönderilmesi, bir işletme için hayati önem taşıyor. ClonEYE, ihtiyacınız olan IT katmanlarındaki üzerinde anlaşılmış bileşenleri uçtan uca her an izliyor.

Ayrıca, üzerinde anlaşılan eskalasyon yapısına uygun olarak sizi haberdar ediyor veya ilgili aksiyonu kendi otomatik alıyor. Yönetilen Hizmet, Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği çözümlerimizin tümünün kalbinde, Clonera’nın oluşturduğu ClonEYE bulunuyor.

4.   Entegre, Düzenli ve Kolay Raporlama

ClonEYE Yönetilen Proaktif İzleme Hizmeti, toplanılan tüm verileri tek bir sistemde entegre ediyor. Böylelikle üzerinde anlaşmaya varılmış olan raporlama formatında tüm yapı bileşenlerini gösteren bütünleşmiş raporlama yapıyor. Bu sayede, karmaşık süreçlerin yaratabileceği olası sorunların da önüne geçilmiş oluyor. 

5.   Türünün En İyisi Mimari

ClonEYE Yönetilen Proaktif İzleme Hizmeti tasarlanırken tüm bileşenleri izlemeyi amaçlayan, gerçek dışı bir uygulama mimarisinden özellikle kaçınıldı. Clonera’nın rekabette fark yaratan IoT platformu, parametreleri, metrikleri ve katmanları en uygun ve doğru uygulama alt bileşenleriyle izleyen “türünün en iyisi” bir mimari üzerinde kurgulandı.

Çok hızlı devreye alınabilen ClonEYE ayrıca esnek izleme seçenekleriyle de donatıldı. Clonera’nın işletim tecrübesi sayesinde, optimum sayıda parametreyi doğru eşik değerleri ile izleniyor.

6.   Önemli Miktarlarda Maliyet Tasarrufu

Şirketlerin IT departmanlarını ciddi bir uğraştan kurtaran ClonEYE, zamanın yanında çok ciddi düzeyde maliyet tasarrufu da sağlıyor. ClonEYE Yönetilen Proaktif İzleme Hizmeti, tüm verileri doğru bir şekilde çok daha uygun maliyetlerle yönetmeye yardımcı oluyor. Uygun koşullarda hibrit IT ortamlarından rahat veri toplanmasını sağlayan çözüm sayesinde lisans maliyetlerinde de %80 tasarruf sağlanıyor. Günün sonunda ise, çıkan tüm maliyet aylık makul bedeller ile OPEX olarak IT bütçesine yansıtılabiliyor.

ClonEYE ile Tanışın, IT Sistemlerinizde Sorunları Henüz Ortaya Çıkmadan Fark Edin

IT sistemlerini izleme ve sorun giderme konusunda 7/24 destek sağlayan ClonEYE Yönetilen Proaktif İzleme Hizmeti, IT ekibinize de zaman kazandırarak zamanlarını daha katma değerli işlerde kullanmalarına olanak tanıyor.  

Bütünleşik iş sürekliliği çözümleri sunan Clonera tarafından geliştirilen ClonEYE, şirketlerin izleme sistemine yeni bir boyut katarak sorunları önceden fark etmenize olanak sağlıyor.

ClonEYE Hizmetiyle daha yakından tanışmak için web sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://clonera.net/cloneye

https://clonera.net/hizmetler/yonetilen-hizmetler/yonetilen-proaktif-izleme-programi