Biz Kimiz?

Kurumların Bilgi Teknolojileri departmanlarının iş yükünü üstlenerek uluslararası standartlarda ve en son teknoloji ile yönetilmesini sağlıyoruz.

BT sektöründeki 10 yılı aşkın birikimimizle, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, felaket kurtarma ve iş sürekliliği alanında yatırım yaparak Clonera'yı kurduk. Sunduğumuz bütünleşik servislerle, kurumların BT departmanlarının iş yükünü paylaşarak ya da üstlenerek, uluslararası standartlarda ve en son teknolojiyle yönetilmesini sağlıyoruz.

Teknolojik altyapı, bilgi, deneyim ve uzman insan kaynağımızla, kurumların BT hizmetlerini güvence altına alan hazır | kolay | gerçek bir felaket kurtarma ve iş sürekliliği çözümü sunuyoruz. Müşterilerimiz, 7/24 uzman desteğinin yanı sıra, %80 daha az maliyetle sahip oldukları çözümlerimiz sayesinde, felaketlerde veri kaybı yaşamıyor ve kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Hızlı, güvenli, ekonomik, yalın ve esnek yapımızla sunduğumuz servislerden yararlanan BT yöneticileri; operasyonel işlerinden kurtularak kurumlarının verimliliğini artırmak, iş süreçlerini iyileştirmek ve vizyonlarını uygulamak üzere zaman kazanıyor.

Sağladığımız fayda ve yarattığımız farkla, üstlendiğimiz her süreci başarı hikâyesine dönüştürme ve %100 müşteri memnuniyeti yaratma misyonuyla çalışıyoruz.

 

Paketler

BT hizmetlerinizi güvence altına alarak
her koşulda çalışmasını sağlayan çözümlerimiz

Managed Dısaster RecoveryProgram Maksimum hizmet almak için detaylı bilgi.

Teklif Talep Formu

Formunuz başarıyla gönderilmiştir.
Teşekkür ederiz.